UUDISHIMULIKU VÄIKSE TEADLASE KOMPLEKTID

UUDISHIMULIKU VÄIKSE TEADLASE KOMPLEKTID

Lapsed on loomu poolest uudishimulikud, energilised ning targemad kui nad välja paistavad. See on ideaalne aeg tutvustada neid millegi huvitava ning harivaga – väikese teadlase komplektidega. Lastele on olemas mitmeid erinevaid mänge või teadlaste komplekte, millega tegutseda ning tunda ennast kui päris teadlasena. Järgnevalt vaatame me lähemalt kolme komplekti, mis on ideaalsed tutvustamaks, kes see väike teadlane on.

Kuna iga laps on erinev, siis meeldivad neile ka erinevad teemad. Mõne poole tõmbab kosmos, mõned tahavad huvitavaid keemiakatseid teha, kolmandad tahad aga jälgida elusloodust. Igale lapsele on olemas ideaalne komplekt, mis talle meeldib.

Esimeseks komplektiks on Doktor sipelgauurija!

Sipelgaakvaarium on paljude inimeste lemmik kuna sealt on ideaalselt näha sipelgate elu: kuidas nad suhtlevad, söövad ning tunneleid kaevavad. Selline komplekt on ideaalne lastele, kellele meeldib elusloodus ning kes ei karda sipelgaid. Kuna sipelgate eluiga on lühike siis ei ole soovitav sipelgaid väga kaua nende uues hotellis hoida, nad tuleb lasta uuesti tagasi loodusesse.

Akvaariumiga ei tule kaasa sipelgaid, mistõttu saab laps sõbra, sõbranna või pereliikmega minna õue sipelgaid püüdma, kellele siis juba enda hotelli tutvustada.

Sipelgaakvaarium ei õpeta lapsele vaid sipelgate eluviisi vaid hoolitsust ning armastust eluslooduse vastu.

Teiseks komplektiks on megalima!

Lima tegemine on üha enam populaarsust kogunud nii laste kui ka vanemate seas. Tegemist on tegevusega, mis on ühelt poolt hariv ning teiselt poolt huvitav ning mõnus. Võibolla olete Youtube’is näinud videoid, kuidas teha lima koduste vahenditega, need aga ei tule väga tihti välja ning kui lapsel on tõsine tahtmine lima teha siis see komplekt siin on lapsele ideaalne.

Lima väikese teadlase komplekt annab lapsele võimaluse segada kokku 20 erinevat lima, just sellise nagu laps soovib. Tegemist on tõelise keemiku/bioanalüütiku tarvikutega: pipett, vormid, pintsetid, lehtrid, katseklaasid. Kaasas on ka helendav värv, mida on ka öösel hästi näha.

Komplektis on olemas korralikud juhendid, et ka alles laboris tööd alustav töötaja saab sellega hakkama.

Kolmandaks komplektiks on kristallilabor!

Kristallilaborid on kõige värvilisemad ning maagilisemad kohad. Kus veel saab kasvatada iseendale kristalle, ilusaid värvilisi ning erilisi kristalle. Kuna kristallid on väga populaarsed üle kogu maailma, paljud inimesed koguvad neid ning usuvad nende jõusse siis mis on parem kui kasvatada iseendale oma kristall, täpselt nii nagu teadlane ise seda soovib. Kristallide kasvatamine on väga huvitav ning tõsine töö, mis vajab erinevate kemikaalide ning värvide kokkusegamist, mistõttu peab väike teadlane kandma kaitseprille ning võimaluse korral ka pikka valget kitlit, mis näitab kohe ära, et tegemist on teadlasega.

Väikese teadlase komplektid ei ole tavalised lauamängud kuna tegemist on teadusega, huvitava ning kaasakiskuva teadusega, mis paneb lastel silmad särama. Vahepeal tahavad lapsed mängida täiskasvanuid, segada erinevaid tooteid kokku või õppida midagi muud, selleks ongi sellised komplektid valminud. Lisaks, kunagi ei tea, võibolla saab lapse elukestev karjäär alguse just ühest teadlase komplektist.

Kõik eelnevad ning kümneid muid komplekte on kättesaadavad lauamängude e-poest.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!