LAUAMÄNGUD TÄISKASVANUTELE JA LÕBUS ÕHTU GARANTEERITUD

LAUAMÄNGUD TÄISKASVANUTELE JA LÕBUS ÕHTU GARANTEERITUD

Õhus on vaikselt tunda juba sügise lõhna. Päevad muutuvad lühemaks ning pimedus hiilib meile järjest lähedamale. Korraliku Põhjamaalast see aga ei heiduta kuna pikad õhtud tähendavad lahedaid sõpru, head sööki, jooki ning aega iseenda jaoks. Kui aga aeg jõuab nii kaugele, et lapsed lähevad magama, siis on õige aeg täiskasvanutel kokku saada ning üks mõnus mänguõhtu korraldada. Mis on parem veel kui peale tööpäeva sõprade, sõbrannadega kokku saada ning koos lõbusalt aega veeta ning armastatud jooke juua nagu kakaod vahukommidega, piparmündi teed, kohvi või hoopis erilist kokteili.

Mida koos ette võtta?
Kuidas täiskasvanud veedavad enda õhtupoolikuid uues või vanas seltskonnas – vaatavad filmi, lähevad klubisse või jäävad üldse koju. Filmi vaatamine ei sisalda suhtlemist, klubis ei saa aga peaaegu üldse rääkida, kodus on küll mõnus olla kuid vahepeal vajame me kõik midagi uut ning huvitavat. Abi tuleb siinkohal otsida inimestelt, kellel on ääretu kujutlusvõime – lastelt. Mida teeksid lapsed, kui internet kaoks nende elust ning sõbrad, sõbrannad tahavad koos lõbusalt aega veeta? Lauamängud!

Millised lauamängud on täiskasvanutele sobilikud?
Lauamängud ei ole vaid lastele. Me oleme juba nii kaugele jõudnud, et erinevaid lauamänge on olemas absoluutselt igale vanuserühmale. Lihtsalt vali endale sobilik vanuserühm ning kõige huvitavamad mängud on teid seal juba ootamas. Üleüldse mängudele mõeldes, tulevad esimesena ikka meelde klassikalised lauamängud nagu Laevade pommitamine või Alias. Klassikalised lauamängud on ideaalsed igasuguste inimestega mängimiseks nii sõbrannaga kodus kui ka firmapidudel. Õige mäng sulatab ülesse ka kõige raskemad ning võõramad inimesed, valmistades nad ette huvitavaks ning toredaks õhtuks.

Kui tahta lauamängu just pimedaks sügisõhtuks, siis tuleb vaadata seltskonna lauamängudele otsa. Valikutes on mitmeid erinevaid mänge näiteks mõtlemismängud nagu Sherlock, kus tuleb mõistatustele lahendusi leida või siis klassikaline Bingo. Alati on võimalus näidata enda oskusi Kabes või Males ning kui nendes ei vea siis saab kiiresti riiulilt mängukaardid välja võtta või siis kööki enda tassi täiendama minna. Kui aga õhtu võib venida hommikusse, siis kõige parem mäng, mis võib kaasa tuua naeru, pisaraid, sõda ning rahu on üks ja ainus Monopol. Kõige huvitavamad inimesed, kes on juba lapsest saati tahtnud saada Mustkunstnikuks võivad trikimängudega püsti panna suure show.

Kokkuvõttes on täiskasvanutele mitmeid lauamänge, mida tiimiga mängida, ükskõik kui suur või väike see tiim ka poleks. Kasutades veidi kujutlusvõimet on võimalik ka külmast sügise õhtust korraldada midagi meeldejäävat ning lahedat. Kuna pimedus jõuab meile varsti järgi, siis on nüüd viimane aeg riiuleid täita huvitavate lauamängudega ning valmistada end pikkadeks õhtuteks ette.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!