HAMA HELMED VÕLUVAD KA KÕIGE KÄRSITUMAD POISID JA TÜDRUKUD MEISTERDAMA.

HAMA HELMED VÕLUVAD KA KÕIGE KÄRSITUMAD POISID JA TÜDRUKUD MEISTERDAMA.

Hama helmestel on imeline mõju. Kes nendega kord nokitsema hakkab, see langeb nende lummusesse. Midagi nendes pisikestes värvilistes täpikestes on, mis on äärmiselt kütkestav.

Mis on Hama – helmed?

Tegemist on lastele mõeldud helmestega ja pildialustega, millele saab meisterdada vahvaid pilte või kujundeid. Nende pisikeste värvilisest plastikust mummukestega saab laduda alustele nii tuttavaid kui eksklusiivseid mustreid ning kujundeid. Seda valmis meisterdust omakorda läbi küpsetuspaberi triikides valmib vahva iluasi, kas siis kaela või kuuse otsa riputamiseks või niisama toreduseks. Helmeid saab ümber paigutada ja erinevaid pilte teha seni, kuni neid ei ole triigitud. Aluseid saab kasutada korduvalt.

Hama helmed on harivad, arendavad laste loovust ja loomingulist vabadust. Nendega mängimine pakub rõõmu ja rahuldust igale eale. Hama helmestega saab laps kujundada oma värvimaailma tunnetust. Nendega tegelemine arendab täpsust, loogilist mõtlemist, kannatlikkust, treenib nende keskendumisvõimet, tähelepanelikkust ning ruumilist mõtlemist.

Nii lihtne kui 1, 2, 3

Laske lapsel veidi mõelda, millist mustrit ta soovib laduma hakata. Või siis mitte, laske tema loovusel vabalt voolata.

  1. Esimesel korral näidake ette, kuidas Hama helmeid korduvkasutatavale alusele panna. Edaspidi saavad lapsed ise hakkama. Laske neil niikaua nokitseda, kuni nad hõikavad: valmis!
  2. Kui pilt, kujund või muu imeline disain neil valmis, tunnustage last selle imelise tulemuse eest. Kuuma triikrauaga triikimiseks tulge aga ikka ise oma lapsele appi. Katke töö triikimispaberiga ja triikige, õigemini küll sulatage helmed omavahel kokku.
  3. Laske mõni minut jahtuda, eemaldage triikimispaber ning võtke valmiskujundus aluselt.

Ja ongi pilt või kujund valmis.

Inspiratsiooni saab igalt poolt.

Loodusest, näiteks õunad, seened, lilled, loomad. Või siis end ümbritsevast ruumist, loetud loost või vaadatud filmist… tõesti, igalt poolt. Ning siis saab valida lugematute kaunite ja inspireerivate helmeste vahel ning luua üha uusi ja uusi kujundeid seatuna eksklusiivsetesse mustritesse.

Kõiki neid toredaid mitmevärvilisi kujukesi või pilte saab panna niisama vaatamiseks või korraldada koduseid näituseid. Või kaunistada tube helmestest valminud kujudega munadepühaks või riputada hoopis kaunistuseks jõulupuu otsa.

Saada kaart

Üllatage sõpra lõbusa Hama helmestest valmistatud erilise õnnitluskaardiga. Kõik armastavad saada isiklikku sõnumit, eriti kelleltki, kellest nad hoolivad. Meisterdage helmestest värviküllane ja erikujuline kaart ja saatke oma isiklik tervitus sõbrale, vanaemale, tädile…

Hama helmed on mõeldud kõigile, kellele meeldib helmestega mängida. Hama helmed on loominguliseks väljakutseks juba 3-aastastele suuremate torukestena või siis pulga otsas olevatele täpikestele, mida mustri jaoks saab alusele torgata. Või siis alates 5- ndast eluaastast . Valik on mitmekesine. Mida suuremad lapsed, seda suuremad väljakutsed. Lapsel on võimalik luua Hama helmestega oma mustrikogu kasvõi seinapiltidena.

Hama helmestega mustrite loomine on tegevus, mida paljud lapsed jätkavad aastaid. Värvikas, lõbus ja lõõgastav tegevus, mis võimaldab neil areneda.

Tere tulemast värvikirevasse Hama helmeste maailma!


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!