KLASSIKALINE KINGIIDEE ON LAUAMÄNG, VAATAME KOOS KELLELE MIS MÄNG SOBIKS

KLASSIKALINE KINGIIDEE ON LAUAMÄNG, VAATAME KOOS KELLELE MIS MÄNG SOBIKS

Mida on kõige parem pimedatel sügis ning talveõhtutel koos pere ning sõpradega teha? Mängida lauamänge muidugi! Lauamänge on olemas igas vanuses inimestele, nii lastele, täiskasvanutele kui ka vanavanaematele. Seltskonnamänge on ammustest aegadest alates armastatud ning ka tänapäeval on lauamängudel meie elus suur koht. Selle tõttu on ka lauamäng väga heaks kingiideeks nii jõuludeks kui ka sünnipäevaks. Kellele aga mis mäng täpsemalt sobiks? Järgnevalt oleme me kokku pannud soovitatavad lauamängud pisematele lastele, poistele, tüdrukutele, peredele, noortele ning ka vanematele inimestele.

Lauamängud igas vanuses inimestele.
Tihti arvatakse, et lauamängud on vaid teatud vanuses noortele kuid tänapäeval on valik suurenenud ning korralike ja huvitavaid mänge leidub ka alla seitsme aastastele lastele. Nii väikestele on aga tähtis, et mängud oleks värvilised, pilkupüüdvad huvitavad ning lihtsasti arusaadavad. Kuna sellises vanuses lapsed ei ole veel võimelised pikemaid reegleid meelde jätma ning nende järgi enda käike ette planeerima, on vaja neile lihtsamaid lauamänge. Väga heaks näiteks võib tuua Doomino mängud või taktilised mängud nagu näiteks Korallide laht, mis võimaldab lapsel minna korallide vahele aardeid otsima.

Milliseid mänge aga kinkida poistele? Poisid on väga aktiivsed ning energilised ning kindlasti meeldib neile avastada uusi paiku ning põnevust pakkuvaid tegevusi. Veidi vanematele lastele meeldivad kindlasti hetkel populaarsust koguvad mängud või tegelased nagu näiteks Autod või Angry Birds. Viimane nendest on aga populaarne nii filmide kui ka mänguasjade suhtes ning mis on veel põnevam kui kosmoses tornide ehitamine ning Angry Birds’ide tippu asetamine – kosmose kuningad! Just seda pakub väga huvitav mäng Angry Birds Kosmos. Lisaks on huvitavaid mänge nii ookeanist kui ka detektiividest Londonis nagu vana hea Sherlock Holmes. Samas on Sherlocki fännile võimalik kinkida ka Sherlocki lauamängu, kus ootavad last eest mitmed juhtumid, mida tuleb lahendada.

Tüdrukud võrreldes poistega tahavad näha rohkem ilu ning muinasjutte. Muidugi oleneb tänapäeval kõik lapse isiksusest – ka tüdrukule võivad meeldida erinevad seiklusmängud ning detektiivimängud nagu poistele ning ka vastupidi. Ükskõik, mis tüdrukule meeldib, ei jää ta sellest ilma. Mänge on võimalik soetada nii nukkudest, ükssarvikutest kui ka Farmidest.

Noortele on aga juba suuremad võimalused kuna vaadata võib ka võõrkeelseid lauamänge. Küll aga on valikus erinevaid harivaid mänge, trikimänge, reisimänge ning vanad head kabe ning male. Väga huvitavaks vahelduseks võiks aga olla mäng nimega Realm of Wonder, millest ei puudu haljad, koletised ega ka teised müstilised olendid.

Kogupere lauamängudeks sobivad aga kõiksugused mängud – valida võib kõige seast. Tähtsamatel õhtutel võib keeta teed ning tähtsalt kabet mängida või siis energilistel õhtutel võib laduda ning lammutada torne lauamänguga Tower. Samuti leidub väga palju erinevaid mänge kogu pere ning seltskonna mängude all, kust võib leida mänge erinevatele vanustele erinevate raskustasemetega. Huvitavaks lauamänguks võib sobida aga Vampiiride loss, kust peab läbi salajaste tunnelite ning tubade leidma väljapääsu Dracula lossi

Mida aga mängida kui kodus ei ole lapsi? See on hea aeg panna lauale enda teadmised Eesti kohta mängus Eesti mälumäng. Sarnaselt kogupere lauamängudega sobivad ka siia erinevad seltskonnamängud nagu Sherlock kui ka Totem, kus tuleb usaldada ennast esiisade hingede kätte.

Kokkuvõttes on olemas väga palju erinevaid lauamänge ning igaüks neist võib olla ideaalne kingiidee. Igale seltskonnale on olemas huvitav mäng, mida mängides hakkab seltskonna tunnetus tööle. Seda õiget kingitust valides tuleb aga mõelda inimese isiksuse peale ning mida talle meeldiks mängida. Samuti on väiksematele lastele välja mõeldud spetsiaalselt lihtsad mängud, millest nad suudaksid lõbu tunda.

Erinevaid lauamänge on aga võimalik imelihtsalt soetada meie e-poest.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!