REISIMÄNGUD PIKKADEKS AUTOSÕITUDEKS

REISIMÄNGUD PIKKADEKS AUTOSÕITUDEKS

Reisida on vahva. Eriti koos perega või sõpradega. Kuid vahel on kohalejõudmiseks teekond üpriski pikk. Et seda aega mõnusalt täita on tore võimalus mängida mänge, mis on mõeldud pikkadeks autosõitudeks.

Lauamängu SUPERFARMER reisiversioon. annab igaühele võimaluse kasvatada mitmeid erinevaid loomi ja tunda neist rõõmu isegi reisi ajal.

Mängu võlu peitub selle lihtsuses ja võimaluses mängida seda väga läbimõeldult ja taktikaliselt. Kuidas siis ikkagi käib see lammaste, sigade ja hobuste ostmine, kui neid saab ainult vahetada? Kui kuus jänest on võrdne ühe lambaga, siis kuidas saada hoopis üks siga või hobune? Kas Sinus on nii palju kavalust, matemaatilist mõtlemist ja loogilist lähenemist, et välja nuputada parimad lahendused kogu farmi kätte saamiseks ja samal ajal ka loomade kaitsmiseks? Kehastu superfarmeriks ja proovi järele see maaelu piiritu rõõm!

Jäneste, lammaste, sigade, lehmade ja hobuste kogumine, nende kaitsmine, müümine ja vahetamine tundub pealtnäha küll lihtsana, kuid võiduks on vaja kavalaid strateegiaid ja loogikat. Seega- mäng on põnev nii lastele kui täiskasvanutele.

Või täida aega ja mängi pikkadel autosõitudel reisivarianti maailmakuulsast doomino mängust Tactic reisimäng Mexican Train

Kindlasti ei hakka ka igav, kui võta reisikotti kaasa reisimäng Alias, on see noortele või hoopis vallatu või no lihtsalt lõbus. Täiskasvanud mänguhuvilised võivad mängida ka Aliast, kus tuleb mõista, kuidas väljendab ennast mees ja kuidas naine. Lisaks rõõmsale tujule võite üllatuda, kui palju toredaid uusi teadmisi võite justkui juhuslikult mängides teada saada. Mängud on käepärases taskuformaadis ja mõeldud just pikkadeks teekondadeks kaasa võtmiseks.

Alias on vahva sõnaseletusmäng, kus peab oskama väljenduda teiste sõnadega s.t kiireid vihjeid ja seletusi andes tuleb mängupartneril ära arvata võimalikult palju seletatavaid sõnu. Õigesti arvatud sõnade eest märgib võistkond mängulehel ära oma ruudukese mänguväljal. Esimesena lõpuväljale jõudnud võistkond on võitja.

Kui tuleb tuju, siis võiks pikkadel autosõitudel ka veidi joonistada ja arvata. Seda muidugi kui on kaasa võetud Tactic Reisimäng Joonista ja arva. Mäng, mis sobi vanuses 5 kuni 99 aastat – seega üks vahva tegevus kõigile, kes reisi ette võtnud.

Kui olete vähekenegi mänguhimulised või teil on kaasas mänguhimulised kaaslased, siis ei tundu ükski auto, rongi või bussisõit enam nii pikk.

Reisimängudel vahelduseks saab autoga reisides ka alati laulda vastavalt kaasasoleva seltskonna repertuaariteadmistele või mängida mängu „Täida täida laeva“ – teate küll, kus üks mängija ütleb „Täida, täida laeva!“ . Teised kaaslased küsivad vastu „Millega?“. Esimene mängija vastab siis juba vastavalt oma tujule, näiteks „R- tähega sõnadega“. Nüüd peavad kõik mängijad siis kordamööda ütlema R-tähega algavaid sõnu, kuni sõnad nö otsa saavad (ehk siis rohkem ei tule meelde), siis see „laev ongi täis“. Siis alustab mängu uuesti uus mängija algusest peale ütlemisega „Täida, täida laeva“ ja taas saavad teised vastu küsida „Millega?“. Nüüd saab tema juba öelda, millega laeva täita, on need siis lilled, autode margid, värvid või päeva reisimälestused. Mängus võitjaid ega kaotajaid pole, kuid vaheldust reisile pakub ikka.

Ja siis on paras aeg taas välja võtta mõni vahva reisimäng, mille leiad meie e- poest.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!