LAUAMÄNGUD KÕIGE PISEMATELE

LAUAMÄNGUD KÕIGE PISEMATELE

Kõikidele lastele meeldib väga – väga mängida. Lapse kasvades kasvab ka nende vaimustus erinevatest mängudest ja nad soovivad kindlasti osa saada sellest põnevast tegevusest. Mis on nii armas.

Kindlasti meeldivad väikestele lastele igasugused vahvad multifilmitegelased ning väiksed loomalapsed. Kui nüüd ühendada need toredad lemmikud ja lauamängud, siis lapse päeva põnevamaks ja ka harivamaks tegemiseks polegi palju vaja. Lauamängudega mängimine treenib tähelepanu, keskendumisoskust ja mälu, kuid arendab ka motoorikat ning loogilist mõtlemist. Väikelaste lauamängud on mõeldud juba alates 3. eluaastast. Need on värvikirevad ja rõõmsate piltidega.

Reeglid mängudel on mõistetavad juba väikesele inimesele.

Vahva mäng mis mõeldud eelkõige väiksematele lastele on Emad ja beebid. Selles on 12 erinevat loomaema koos oma poegadega. Nagu kõik beebid, tahavad ka nemad mõnikord rändama minna. Kuid selles suurte pusle tükkidega mängus saavad lapsed olla abiks, et loomabeebid saaksid taas emadega kokku. Lisaks saab selle juures lapsega arutelda, kus need vahvad loomakesed elavad ning mis hääli nad teevad.

Mälu treenimiseks sobib suurepäraselt memo. Olgu siis seiklemas selles Lotte oma sõpradega või keegi teine. Ikka on tore! Pööra ümber pildikaarte ja leia pildipaare. Mängija, kes kogub neid kõige rohkem, on võitja.
Päris pisikestele on tore mänguviis ka see, kui ühed pildipooled laotatakse maha pildiga ülespoole. Ja laps hakkab siis ükshaaval käes ja maa olevaid samasuguseid pilte kokku panema nn paarilisi otsima.

Ega lotomängki vähem põnevust tekita. Tuleb pöörata kaart ümber ja leida samasugune pilt lototahvlilt. Lotos võivad sulle õnne tuua farmiloomad või muud pildid. Mängija, kes täidab esimesena kõik tahvlil olevad pildid, ongi võitja.

Väikelastel on põnev mängida mängu, kus tuleb leida asjadele paarilised, mis omavahel kokku kuuluvad, nagu laud ja tool, pliiatsid ja joonistus jne. See mäng arendab loogilist mõtlemist ning laiendab sõnavara.

Tore on lauamäng „Kassid köögis“ , kus „kassipojad jooksevad hiiri taga ajades mööda kööki, tekitades seal suure segaduse“ . Mängija ülesandeks on nad kinni nabida. Viska värvitäringut ja püüa leida kassipojad. Kui leiad, hoia nad endale, kuid kui leiad hiire, on sinu mängukord lõppenud. Hoidu kala eest, sest kui saad kala, hiilib üks sinu kassipoegadest tema juurde. Mängija, kes kogub kõige rohkem kassipoegi, võidab mängu.

Lõbus ning hariv värvide ja kujundite lauamäng Colorama on valminud koostöös pedagoogidega. Laps õpib justkui möödaminnes tundma nii kujundeid kui värve.

No kes ei teaks lauamängu Alias. Lapse esimene ALIAS aitab mänguliselt arendada kujutlus- ja kirjeldamisvõimet, kuna tuleb ju osata seletada sõna ühtegi osa sellest kasutamata. Nii tulebki lapsel leida selle jaoks uusi sõnu lõbusalt ja mänguliselt.

Kella tundma õppimine pole alati just lihtne, kuid ka siin tuleb appi lõbus ja lihtne mäng, mis arendab lapse arusaamist kellaaegadest mängulisel moel .

Lilli saab korjata Lillekeste lauamängus, sest väike lammas Bella usub, et maailmas pole midagi ilusamat kui lilled. Nende korjamiseks vajab ta väikeste mängijate abi.

Väikelaste lauamängud

on lapsel põnevad mängida
on arendavad
on vahvad kogu perega ettevõtmised ja aja veetmised
neid on lihtne mänguvalmis seada ja pärast kokku korjata
neid on hea kaasa võtta reisile või maakoju
on head kingitused nii poistele kui tüdrukutele.
Meie e-poes on rikkalik valik väikelaste lauamänge, leia vaid lapsele sobivaim(ad).


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!