PÕNEVAD SUVISED ÕUEMÄNGUD

PÕNEVAD SUVISED ÕUEMÄNGUD

Suvi on parim aeg õues aja veetmiseks. Kes puhkab, kes toimetab aiamaal, kes rändab. Aga suvi on ka imeliselt mõnus aega ühiselt õues mänguliselt aja veetmiseks. Näiteks õuemängudega.

Õuemängud, nagu nimigi ütleb, on mängud, mida on mõnus mängida õues, see tähendab hoovis, aias, mänguväljakul, rannas, telkimisplatsil. No peaaegu igal pool kus piisavalt ruumi ja kus lubatud olla. Need on mõnusad võimalused täiustada laste sünnipäevapidu, suguvõsa kokkutulekut või sõprade koosviibimisi.

Õuemängud on väga mitmekülgsed, on mänge kus läheb vaja nii sportlikkust kui loovust, nii täpsust, kui nutikust. Kuid on ka lihtsamaid, mida on lihtsalt mõnus aja veetmiseks mängida. Neid mänge võib mängida kas kambaga või üksi. Ning mis veel on hea- need sobivad erinevatele vanusegruppidele.

Õuemänge on väga lihtne üles seada ja pärast mängimist tagasi kokku pakkida. Kõik õuemängud vastavad ohutusnõuetele.

No ja kui õues vihma sajab, siis saab paljude õuemängudega ka toas mängida. Selleks sobivad nii viskemängud, täringumängud või kalapüük – ilm ei saa olla takistuseks mängimisele. Ikka on üheskoos lõbus!

Kellele ei meeldiks visata lendavaid taldrikuid – vali sobiv „tavaline“värv või hoopis päikese käes kelmikalt sädelev. Osta niipalju kui kavatsed kasvõi põõsasse lennutada (no vahel juhtub sedagi) ning hoogne taldrikute lennutamine võib alata. Mäng ei eelda mingeid ettevalmistusi ega erilist sportlikku vormi. Vahva taldrikute lennutamine sobib suurepäraselt ka rannas mängimiseks.

Silmaosavust ja täpset kätt saab harjutada mängides erinevaid viskemänge. Võistu punkte saab kokku lugeda lausa alates 1,5 aastase imelise mänguseltsilisega, kuid mängukaaslaseks võib olla ka 99 aastane ning selleks sobib hästi Ecoiffier viskemäng. Kätt saab harjutada ka väikeste pallide püüdmisega.

Natuke taktikalisemat tegutsemist saab kasutada mängides Tactic õuemäng Mölkky. See on tore kogupere viskemäng, mida on lihtne õppida ja see pakub kombinatsiooni osavusest ning vedamisest. Visates Mölkky pulka peab mängija tabama kurne ja koguma seeläbi punkte. Mölkkyt saab mängida vabas õhus, kas aias, pargis, rannas või murulapil. Mängurõõmust saavad osa nii noored kui vanad ja võistelda saab üks-ühe vastu või suurema seltskonnaga.

Viikingite puust õuemäng Kubb on populaarne õuemäng perele, kus eesmärgiks on kubb-kurikaga pikali visata puust kubb-klotse. Kukuta klotsid ja kuningas, kuid pea silmas: kui kuningas langeb enne kui klotsid, võidab mängu vastane. Kubb on segu keeglist, hobuserauamängust ja malest, seda võib mängida nii üksi kui võistkonniti.

Kui mänguhimulisi on palju, siis on hea soetada kohe sportmängude komplekt , kus sees 3 erinevat mängu.

Kui väike mängija tahab end tunda nagu golfi- või kriketimängijana, siis ka selleks on olemas lihtsad komplektid. Nii nagu saab teha ka esimesed käeharjutused keeglikurikate viskamisel.

Alati sobivad õues aja veetmiseks vahvad kaardimängud. Tõsi, tuult ei tohiks just väga palju olla, et kaardilehed minema ei lendaks, kuid varjulisemas kohas piknikutekil või aialaua ääres on tore mängida Aliast, nii noortel kui suurematel. Taskumõõdus versioone Tacticu tuntumatest mängudest on hõlbus kaasa võtta kuhu iganes.

Õue sobivad suurepäraselt ka meie noored teadlasehakatised, kes uurivad teleskoobiga ilmaruumi. Hoiatus! Ära kunagi vaata teleskoobiga otse päikese või mõne teise heleda valgusega objekti poole. Oht kahjustada silmi.

Ning igale matkale sobib kaaslaseks binokkel, kuid sellega võib uurida lähemalt kasvõi koduõue taimi või naabri kassi.

Nii ja nüüd on aeg varustada end ägedate õuemängudega, mida saad osta meie e-poest. Meeldejäävad mänguhetked on tagatud!


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!