LÕBUSAD KOGUPERE LAUAMÄNGUD

LÕBUSAD KOGUPERE LAUAMÄNGUD

Nädalavahetused ja koolivaheajad on suurepärased ajad lõbutsemiseks ja lauamängudega mängimiseks. Lauamängude valik on mitmekesine ning nende hulgast leiab igale eale ja huvidele sobivaid lauamänge. See on super tegevus kogu perega aja veetmiseks. Mõned vahvad lauamängud oleme teile siia inspiratsiooniks välja valinud.

Ravensburgeri lõbus peremäng Loo ja lammuta (Make ‘n’ Break)

Loo ja lammuta on põnev ja väljakutseid pakkuv peremäng Ravensburgerilt. Mängu eesmärk on aja peale valmis ehitada ehituskaartide peal ettenäidatud kujundid. Mängus on mitukümmend joonisekaarti, millel on erineva keerukusastmega kujundid. Mängus tuleb täpselt järgi teha kaardil olev kujund, sobitades punkti, kuju ja värvi. See paneb proovile teie ruumilise mõtlemise, ehitusoskused ja kiiruse – kes saab kokku lepitud aja piires rohkem kujundeid valmis tehtud on võitja.

Mida edukam Sa oled, seda rohkem punkte ka teenid!

Mängu idee on lihtne: viskad täringuga aja, paned paika taimeri, võtad loosiga kaardi ja ning teed kujundi järgi. Kui see on valmis, lööge see maha, tõmmake uus kaart ja ehitage uuesti, kuni aeg otsa saab. Punkte antakse iga edukalt lõpule viidud ehituse eest.

See on lihtne, kuid tegevus pakub palju nalja ja asjad võivad muutuda väga konkurentsivõimeliseks. Mängu keerukamaks muutmiseks võite lisada täringute abil valikulised lisatoimingute väljakutsed. Näiteks nö pimesi mängimist, kus üks mängija kirjeldab, mida ehitada teisele mängijale, kes kaarti ei näe või saab plokkide korjamiseks ja paigutamiseks kasutada ainult nimetissõrmi. Seega saate mängu muuta nii väljakutsuvaks kui ka keerukaks, kui soovite.

Mängu saab kohandada vastavalt sellele, kes mängib.

Peamiste motoorsete oskuste ja käe-silma koordinatsiooni arendamiseks on väga hea lasta jooniseid kopeerida ja erinevaid struktuure ehitada. Samuti aitab see lastel juhiseid järgida. Ning põnevate uute reeglite lisamisega suurendate ainult väljakutset ja lõbu.

Ravensburger lauamäng Pingviinide jäämägi

Pingviinide koloonias on palju sekeldamist. Kõik pingviinid tahavad saada kohta jäämäe nõlvadel, kuid külma vette kukkumisest pääsevad vaid need, kes suudavad hoida tasakaalu. Selles mängus läheb eelkõige vaja osavaid käsi ja arukat planeerimisoskust, et pingviinid jäämäelt alla ei kukuks.

See on vahva lauamäng 1-6 mängijale, mille eesmärk on panna võimalikult palju enda pingviine jäämäele. Mängija, kes esimesena oma pingviinidest lahti saab, on võitja. Kui aga pingviinid jäämäelt alla libisevad, pead alustama otsast.

Ravensburger lauamäng Juunior labürint

Saladusliku kindluse müüride vahel juhtub imelikke asju. Seal elavad sõbralikud vaimud ja asuvad aarded, mida on nende liikuvuse tõttu väga raske leida. Mängijate ülesandeks ongi leida need saladuslikud objektid sellest keerulisest labürindist.

Mängu on väga lihtne üles seada. Tore on see, et saab ise mängu kulgu mõjutada, ise ette mõelda, kuidas oleks vaja teatud plaate teisaldada, et luua edasiliikumiseks loogikat ja mustrit kasutav rada. Esialgu on võib olla hea kui täiskasvanu reegleid lahti selgitab, kui kindlasti saavad lapsed peagi kõigega ise hakkama ja see haarav mäng saab kogu pere uueks lemmikuks.

Ravensburger lauamäng Laburint

Mäng Labürint on lõbus strateegiamäng, kus peate labürindis tee leidmiseks ja aarde kogumiseks libistama teid ümber. Otsi labürindist müstilisi objekte, aardeid ja olendeid, mis loovutatakse sulle. Et nendeni jõuda, pead sa pidevalt kaarte liigutades muutma labürindi ridasid. Esimene mängija, kes leiab üles kõik oma aarded ja müstilised tegelased ning naaseb tagasi stardipositsioonile, on mängu võitja.

Mängu valimiseks valib igaüks tähemärgi ja aardekaardid jagatakse välja. Labürint paigutatakse alguses juhuslikult ja seal on üks varutee. Iga mängija lisab kordamööda teekonna labürinti, et muuta radu ja pääseda nii aardeni, mida nad mõlemad vajavad.

Ravensburger lauamäng Lõbusad jänkupoisid

Need vahvad väikesed jänkud võitlevad suure mahlase porgandi pärast, mis asub mäe tipus. Järsku avaneb aga maa sees auk ja väike jänku kaob. Milline neist jõuab esimesena mäe tippu? Võidab see, kes jõuab esimesena mäetipus oleva porgandi sisse.

See on tõeliselt geniaalselt lihtne, kuid lõbus mäng, mis on suudab väikese lapse tähelepanu kaua hoida. Mäng ise on üsna lihtne. Teil kõigil on neli jänest, kes liiguvad ümber mäe (mängulaud) ja esimene, kes jõuab porgandini keskel, on võitja. Tee ääres on auke, kuhu võite sattuda, värav ja sild, mis blokeerivad teie teid ja mutter, kes võib teie jänku naljaka jänku mäe pealt välja lükata.

Leidke omale vahvad lauamängud meie e-poest.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!