LAUAJALGPALL KOJU JA KONTORISSE

LAUAJALGPALL KOJU JA KONTORISSE

Lauajalgpall on mänguline lauamäng, mis aitab aega mööda saata, kui igavlete ja õues jooksma minek ei tundu atraktiivne. Tegemist on järjest populaarsust koguva mänguga, mida kohati võib nimetada isegi spordiks, kuna korraldatakse ka erinevaid turniire, kus kõik saavad omavahel võistelda. Algselt võib tunduda, et see mäng ei ole ehk kõige huvitavam, kuid mida rohkem te mängite, seda rohkem saate aru kui kaasahaarav ja huvitav see mäng tegelikult on. Suureks eeliseks võrreldes tavalise jalgpalliga on see, et peale mängu ei pea te riideid vahetama ja pesema minema – loomulikult kui olete hingega asja juures võib ette tulla ka higistamist. Kui tunnete, et soovite osa saada sellest ägedast mängust, siis meiepoolne soovitus on endale soetada Messer inSPORTline lauajalgpalli mäng ning alustada oma uue hobiga. Järgnevalt viskame pilgu peale erinevatele sündmustele ja kohtadele, kus lauajalgpalli saab ja võiks mängida.

Lauajalgpall kontoris

Kujutagem ennast olukorras, kus olete teinud kõvasti tööd ning tunnete, et hakkab tekkima stress ning väsimus. Selle vastu on hea võimalus aeg näiteks maha võtta ühe huvitava lauajalgpalli mänguga. Saate oma mõtted mujale ning keskendute vaid sellele, et saaks palli teise mängija väravasse. Samuti on hea võimalus seda kasutada meeskonna ühtekuuluvuse suurendamiseks – võimalik on mängida ka näiteks kaks kahe vastu ning selle käigus peavad inimesed suhtlema. Kuna mängu ajal on adrenaliin üleval, siis inimesed on palju vabamad ning lõpuks saavad inimesed ka vabalt omavahel suhelda tööalastes küsimustes. Loomulikult soovivad paljud firmajuhid, et koguaeg tehakse tööd ning teenitakse firmale raha, kuid tegelikult on olulised ka erinevad pausid. Pausi ajal enda mõtted laua taha jätta ja pisut ennast liigutada on reaalsuses parim valik stressi maandamiseks. Enne kui kaalute kontorisse näiteks Smoby jalgpalli mängu ostmist tasub üle vaadata, kas teil on piisavalt ruumi. Samuti on oluline, et mängimine ei segaks inimesi, kes soovivad tööd teha, kuna meil kõigil ei ole alati samal ajal pausid. Inimesed, kes istuvad lauale liiga lähedal võivad olla häiritud palliga mängimisest – lisaks kipuvad inimesed hasarti minema ja laua ümber võib tekkida üsna arvestatav lärm.

Kodused võimalused

Kui üldjuhul on kontoris pisut rohkem vaba ruumi, kui kodus, siis tuleb eriti kriitilise pilguga üle vaadata, kuhu mahutate laua. Kui teil on olemas näiteks garaaz, siis see on hea koht, kuhu laud ülesse panna ja nautida seda kaasahaaravat mängu. Lauajalgpall ei võta tegelikult väga palju ruumi, kui võrrelda seda teiste suurte lauamängudega nagu näiteks ping-pong või piljard. Kodustes tingimustes saate mängida lauajalgpalli oma perekonna siseselt, kuid ühtlasi on ka väga hea võimalus tegeleda aktiivse tegevusega, kui tulevad külalised. Tihti peale muutuvad peale mõningat aega sünnipäevad igavaks ja uimaseks, kuid miks mitte seda vürtsitada ühe ägeda lauajalgpalli turniiriga. Garanteeritud on see, et suuremale osale meestele see mäng väga meeldib ja igasugune igavus kaob hetkega. Üldiselt on nii, et kõik mis on seotud spordiga või omavahel võistlemisega paneb meestel vere kiiremini voolama, ning ei suudeta ära oodata, kuna saaks juba tõestada, et just nemad on parimad antud mängus.

Vali just sinule sobilik lauajalgpall meie e-poest.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 5% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 5% allahindlust oma esimeselt ostult!