• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Toodet

Lauamänge valides tekib kindlasti palju küsimusi: Mis oleks hea? Mis sobiks kinkida? Mis oleks huvitav? Mis oleks hariv? Mis oleks lihtsalt mõnus ajaviide? Mis oleks hea seltskonnaga mängida? jne

Siinkohal muidugi soovitaks katsetada kõiki variante, kindlasti tekivad oma lemmikud, mida tihemini mängitakse. Vahest kui rohkem rahvast koos tõmmatakse välja mõni riiulil seisnud seltskonnamäng. 

Aga siiski ka mõned soovitused:

Valige lauamäng, mis on eakohane. Lastele võib mõni mäng olla liiga keeruline ja siis kaotab muidu meeldiv tegevus oma võlu.

Kui teile meeldib mäng, milles on vaja kaasa mõelda ja arutada maailma asju, sobivad teile triviad, mängudeseeria "Mida me võiksime teada", maailma imede ja loomade mängud ja muud küsimustekaartidega mängud.

Seltskonnamängudeks sobivad suurepäraselt näiteks Aliased ja kõik teised mängud, mis sisaldavad erinevat lõbusat tegevust ja omavahelist suhtlemist. Suurema seltskonna puhul tasuks jälgida, mitu inimest saavad korraga mängu mängida.

Suvel õues mängimiseks sobivad suurepäraselt meie õuemängud, mis on kõik aktiivsed ja kaasahaaravad.

Kui soovite midagi teistsugust, siis leiate ka palju erilise mängulaua kujuga mänge või siis üldse ilma mängulauata. Sõitke püstisel mängulaual mööda muumiate labürinte, ronige pingviinidega päris kõikuval ja libedal jäämäel või proovige näiteks kas suudate muuta magnetvälja ja selle abil ümbritsevate esemete jõuvälju ja liikumist.

Lauamäng on lõbus seltskonnaga ja perega, mõnda mängu saab lausa üksi mängida. Hea ajaveetmisviis, suurepärane kingitus. Head mängurõõmu!