• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

HABA lauamäng Hamstrite bande

HABA lauamäng Hamstrite bande  HABA lauamäng Hamstrite bande  HABA lauamäng Hamstrite bande  HABA lauamäng Hamstrite bande  HABA lauamäng Hamstrite bande  
Veel pilte
Haba 302387A
15.10 €
Toode on laos!
Mängu eesmärk:
Kes suudab viimase vilja õigesse panipaika paigutada või võtab viimase lehe puu otsast ja viib selle siili juurde, on parim hamster oma bandes.

Vahva, koostööd õpetav kogumise mäng 4-8 aastastele lastele!
Ühele kuni neljale nutikale mängijale.
Mängu aeg: 10-15 minutit.

Mängukarbis on:
4 hamstrit
1 siil
1 täring
12 vilja (4 porgandit, 4 ristikheina lehte, 4 teravilja)
4-tükist koosnev mängulaud
1 hamstriratas
1 vagun
1 gondel
14 puulehte
1 mängujuhend

Kuidas mängida?
Alustaja veeretab täringut ja liigutab oma hamstrit kellaosuti liikumise suunas. Erinevad hamstrid võivad oma teekonnal peatuda samal alal, milleks on ka lift, vagun, gondel ja hamstriratas. Kui mängija peatub oma hamstriga porgandi, ristikheina või teraviljaga toidukohas, võib ta võtta ühe neist ja asetada enda ette, mängulauale. Igal mängijal võib olla enda ees üks vili korraga. Kui mängija satub ruumi, kus on juba teise mängija hamster, võib ta anda oma vilja teisele hamstrile juhul kui temal juba pole vilja. Kui mängija jõuab oma viljaga õigesse panipaika (vastavale pildile mängulaual), võib ta vilja sinna asetada. Enne kui on mängu alustaja kord (kellel on siil), peab temale eelnev mängija ühe rohelise lehe keerama kollane pool üles. Kui ühtegi rohelist lehte pole mängus alles, võtab ta puult kollase lehe ja asetab selle siili juurde. Kui üks mängija on veeretanud täringut ja liikunud oma hamstriga, on järgmise mängija kord.

Vanusegrupp
4 - 8
Vanusele alates
4
Vanusele kuni
8
netokaal
0.5