• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Võlur Võõp lauamäng

Võlur Võõp lauamäng  Võlur Võõp lauamäng  Võlur Võõp lauamäng  Võlur Võõp lauamäng  Võlur Võõp lauamäng  
Veel pilte
Siremar 4744199010018
10.00 €
Toode on laos!
Kujutad Sa ette maailma ilma värvideta? Krutskeid täis võlurihakatis Võõp on hakkama saanud hullumeelse tembuga - on maailma täitsa värvituks muutnud! Ta on värvituks muutnud kõik need ilusad punased, sinised, kollased ja rohelised asjad, mis meid iga päev ümbritsevad. Nüüd on küll vaja Sinu abi ja tarkust, et kogu meie ilus ja värviderohke maailm taas särama lüüa.

VÕLUR VÕÕP on tähelepanu arendav lauamäng lastele alates 4. eluaastast. Mängu eesmärk on taastada nii paljude elusolendite ja asjade õige värv kui võimalik. Et maailm saaks taas kauniks ja värviliseks, on vaja teha seda ruttu: kiiruse peale tuleb pintslikaardid panna ühevärviliste kaartide peale, aga just õigete kaartide peale, et maailm saaks õigete värvidega kaetud – lepatriinud on ju punased ja kuusepuud rohelised.

Mängu mitu erinevat versiooni teevad sellest ideaalse ajaviite nii pisikestele, juba natuke suurematele kui ka täitsa suurtele lastele. Maailma värviliseks võõpamine võtab aega kuni 30 minutit ja seda saab teha nii üksi kui ka kuni nelja mängijaga.

Keeled: eesti, vene, leedu ja läti
Vanusele alates: 4
Mängijate arv: 1-4
Vanusele alates
4