• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Kollid kappi! lauamäng

Kollid kappi! lauamäng  Kollid kappi! lauamäng  Kollid kappi! lauamäng  Kollid kappi! lauamäng  
Veel pilte
Granna 5900221121773
14.00 €
Toode on laos!
No mis sa teed, kui uni ei tule kohe mitte! Une-Mati on kusagile ära eksinud ja magamistoa on vallutanud hirmsad unepeletajatest kollid, kes sahistavad voodi all, piiluvad hiilgavate silmadega kapitagustest, oodates öist trolli- ja kollipidu. Kollid on ka kohutavalt kiired, sest ilmuvad ruttu pärast pimedust ja kaovad välgukiirusel, kui laelamp põlema panna. Kuidas neid küll kätte saada? Kindlasti aitab lammaste lugemine ja teki alla peitu pugemine, kuid hoopis lõbusam on Une-Matit oodates kollidele ise kolli teha neid kappi ajades.

Rahuliku une tarbeks tasub kokku koondada kogu perekond, sest kuni 6-liikmelisele meeskonnale mõeldud mäng KOLLID KAPPI õpetab suurepäraselt omavahelist koostööd ning ühise eesmärgi nimel tegutsemist.

See haarav lauamäng on lihtsa ja loogilise ülesehitusega, tänu millele on ka kõige väiksematel pereliikmetel selge arusaam, kuidas üheskoos kollid lustlikult, kiiresti ja kindlalt kappi saada! Kui armastate koostöö asemel nautida aga mõnusat närvikõdi, saab mängurõõmu tunda hoopis võisteldes igaüks eraldi parima kolliküti tiitlile. Kiire mängu korral piisab 10 minutist, kuniks kollidest on plats puhas ja lõbusad unenäod juba ootel.

Keeled: eesti, vene ja läti
Vanusele alates: 3
Mängijate arv: 1-6
Vanusele alates
3